Neden Bahçeci? | Bahçeci Sağlık Grubu - 444 39 49

Neden Bahçeci?

Neden Bahçeci Sağlık Grubu?

Hizmet kalitesinden ödün vermeden farklı coğrafyalarda ve Türkiye içinde büyümesini sürdüren Bahçeci Sağlık Grubu Ailesi, 21 yılı aşkın zamandır, 40 bini aşan bebek sayısıyla mutlu aileler yaratmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Faaliyet gösterdiği alanlarda öncü uygulamalar ve yaptığı bilimsel çalışmalarla çıtayı yükseltmeye devam eden Bahçeci Sağlık Grubu, kendi alanında referans merkez olma özelliğini sürdürmektedir.  Bugün Türkiye ve yurt dışında kurduğu merkezlerle 300’ü aşkın kişinin istihdam edildiği Bahçeci Sağlık Grubu bünyesinde 40’ın üzerinde hekim ve yine 40’a yakın embriyolog görev yapmaktadır.

Yeni bilgi ve teknolojileri dünya ile aynı anda kullanmaya başlayan Bahçeci Sağlık Grubu’nu farklılaştıran ve “Neden Bahçeci Sağlık Grubu” sorusunun yanıtı olan özellikler şöyle sıralanmaktadır.

Uluslararası standartların üzerinde başarı oranları

İnfertilite, tüp bebek ve kadın doğum hastalıkları konusunda dünyanın önde gelen gruplarından biri olan Bahçeci Sağlık Grubu, tüp bebek tedavilerinde, özellikle zor vakalarda, uluslararası standartların üzerinde başarı oranlarına sahiptir.

“Kişiye özel” tüp bebek tedavisi

Tüp bebek tedavileri her ne kadar dışarıdan standart bir tedavi olarak görülse de, her çiftin çocuk sahibi olamama problemi ayrıdır. Bahçeci Sağlık Grubu’nda bu problemler farklı açılardan ve konunun uzmanları tarafından değerlendirilerek her çifte özel tedavi programları belirlenmektedir. Sorunun kaynağını bulmak için tamamlayıcı tanı ve tedavi unsurlarından faydalanılarak kişiye özel tedavi yaklaşımı benimsenmektedir. Bu nedenle de her çift için uygulanan tedavi yaklaşımı farklı ve kişiye özeldir. Doğru tanı ve kişiye özgü tedaviler beraberinde yüksek başarı getirmektedir.

Deneyimli ve güçlü ekip

Tüp bebek tedavilerinde başarı ciddi bir takım çalışmasını gerektirir. Bahçeci Sağlık Grubunda, doktor, embriyolog, hemşire, genetik uzman ve psikologlardan oluşan ekip, profesyonel bir uyum içerisinde çalışarak başarıya ulaşmaktadır.

Tüp bebek tedavilerinde başarının bir diğer anahtarı ise embriyologların deneyimidir. Bahçeci Sağlık Grubu’nun bünyesinde 40 ‘a yakın deneyimli embriyolog görev yapmaktadır ve yüksek vaka sayıları sayesinde deneyimleri her geçen gün daha da artmaktadır.

En yeni ve en yüksek teknolojilerin bir arada sunulması

Tüp bebek tedavisinde başarıya ulaşmada yüksek teknoloji en önemli araçların başında gelmektedir. Bir diğer önemli unsur geliştiren bu teknolojilerin doğru hastaya, doğru şekilde ve gerektiğinde de bir arada kullanılabilmesidir. Bahçeci Sağlık Grubu’nda, tüp bebek tedavilerindeki en yeni teknolojileri dünya ile aynı anda ve birçoğu da Türkiye’de ilk kez olarak hastaların hizmetine sunulmaktadır.

Teknolojilerin ek bir maliyet yansıtılmadan, tedavilerde standart olarak sunulması

Diğer birçok tüp bebek merkezinden farklı olarak Bahçeci Sağlık Grubu bünyesinde yeni teknolojiler tedavi programına ek bir maliyet olarak yansıtılmak yerine, standart bir paket içinde herkese eşit şekilde sunulmaktadır. Örneğin Embriyoskop, IMSI gibi yeni teknolojiler pek çok merkezde ek ücretlendirmeye tabi tutulurken, bu hizmetler standart paketin içindedir, ek ücret alınmamaktadır.

Üç aşamalı bilgi güvenlik protokolü ve barkodlama sistemi

Bahçeci Sağlık Grubu’nda tüm yumurta, sperm ve embriyolar yazılı, sözlü, renkli olmak üze üç aşamalı güvenlik kontrol sisteminden geçmekte ve böylece asla karışmamaktadır.  Ayrıca bu konuda daha güçlü bir güvenlik duvarı oluşturmak adına,  laboratuvarda her  hasta için kullanılan her bir malzeme özel olarak barkodlanmaktadır.  Bununla birlikte, bilgilerin gizliliğine son derece önem veren Bahçeci Sağlık Grubu’nda hastalara ait tüm bilgiler hiçbir şekilde ve hiç kimseyle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Tüp bebek tedavisinde başarının anahtarlarından biri olan ekip çalışması yaklaşımı

Tüp bebek tedavilerinde başarı ciddi bir takım çalışmasını gerektirir. Bahçeci Sağlık Grubu’nun uzun yıllara dayanan tüp bebek deneyimine sahip ekibi; doktor, hemşire, psikolog ve embriyolog  olarak, profesyonel bir uyum içerisinde, tedavi boyunca tüm aşamalarda hastanın yanındadır. Hastalar kolaylıkla ekibe ulaşabilmektedir. Bununla birlikte yine birçok merkezden farklı olarak, tedavi gören hastalar, embriyolarının gelişimi ile ilgili bilgiyi, bizzat embriyoloji ekibinden almaktadır.

Hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı

Bahçeci Sağlık Grubu’nda hastaların tedavileri hakkında eksiksiz bilgilendirilmelerine büyük önem verilmekte olup, hekim, embriyolog, hemşire ve danışmanlar tarafından kendi uzmanlık alanları ile ilgili sürekli olarak bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. Her bir hasta ile tedavilerinden sonra bire bir görüşülüp, aldıkları hizmetin kalitesi ile ilgili görüş ve önerileri alınmaktadır. Bahçeci Sağlık Grubu hastalarının zor zamanlarında yanında olarak, tedavilerinin dışında hiç bir şeyi düşünmemelerini hedeflemektedir. Bu bağlamda yurtdışından ve şehir dışından gelen hastalarımıza konaklama ve transfer konularında yardımcı olunmaktadır.

Etik ilkelere bağlılık

Hasta ve hekim ilişkisinde özellikle tıbbi hizmeti veren tarafın, dürüst olması ve belli etik ilkelerle çalışması çok önemlidir. Özellikle de çocuk sahibi olmak isteyen çiftelerin büyük umutlarla geldiği merkezlerde, onlarla doğru şekilde iletişim kurulması, gereksiz yere umutlandırılmaması ve maddi bilgilendirilmelerin en başından gerçekçi olarak sunulması çok büyük önem taşımaktadır. Bahçeci Sağlık Grubu bugünkü başarısını, etik ilkelere bağlılığına borçludur.

Hastaların kuruma olan bağlığı

Tüp bebek tedavisi devamlılık gerektiren bir tedavi yöntemidir. Bu nedenle birçok hastaya tedavinin birden fazla uygulanması gerekebilmektedir. Bu durumda hastalarla oluşan güven ve bağlılık, devam tedavilerinde de hastaların merkez tercihlerini değiştirmemesini sağlamaktadır. Hastaların  yaklaşık %91’i ikinci denemelerinde de Bahçeci Sağlık Grubu’nu tercih etmektedir. Aynı zamanda hastaların %75’i de diğer hastaların tavsiyesiyle Bahçeci Sağlık Grubu’nu tercih etmektedir. Bununla birlikte tedavileri sonucunda evlerine sağlıklı bebek götüren aileler de hayatları boyunca Bahçeci Sağlık Grubu’na olan gönül bağını sürdürmekte ve gönüllü elçiliğini yapmaktadır.

Etiketler : , ,Yandex.Metrica