Tüp Bebek Tedavisi için Neden Bahçeci? | Bahçeci Sağlık Grubu - 444 39 49

Tüp Bebek Tedavisi için Neden Bahçeci?

Türkiye son dönemde Ortadoğu ve Balkanların en kuvvetli ve gelişmiş ekonomilerinden birisi olma başarısını göstermiştir. Her alanda olduğu gibi medikal turizm sektöründe de hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Türkiye, Avrupa ve Amerika da sunulan en son tedavi yöntemlerini, kaliteli merkezler ve alanında uzman doktorlar nezdinde yurtdışından daha uygun fiyatlara hastalara sunmaktadır. Bu sebepten ve Türkiye’nin güzelliklerinden ötürü Türkiye’de tüp bebek tedavisi yurt dışından gelen hastalar için gittikçe daha cazip bir hal almaktadır.

Neden Bahçeci?

Ülkemizde tüp bebek uygulamalarının öncülerinden olan Prof. Dr. Mustafa Bahçeci önderliğinde kurulan Bahçeci Kadın Sağlığı ve İnfertilite Grubu; tekil bir tüp bebek merkezi olmaktan öte, 7 ülkede hizmet veren, 22 yıllık tecrübeye sahip büyük ve kurumsal bir kuruluştur. Tüp bebek tedavilerindeki en yeni protokolleri takip eden ve kendini sürekli geliştiren medikal ekibi, son teknoloji embriyoloji laboratuvarları, hastalarına sunduğu güler yüzlü, memnuniyet odaklı hizmeti ve yüksek başarı oranları sayesinde Türkiye’de ve bölgede referans kuruluş olma özelliğini korumaktadır.

Bahçeci sağlık gurubu olarak 7 ülkede birçok farklı milletten hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Türkiye kliniklerimize gelen hastalarımızınsa % 10’nunu yurt dışından gelen hastalarımız oluşmaktadır. Bugüne kadar farklı ülkelerden 2000 çiftimiz Türkiye kliniklerimizde bebek sahibi olarak ülkelerine dönmüştür.

Tüp bebek süreci çiftler için zorlu bir süreçtir. Bu süreçte çiftler hem maddi hem manevi olarak büyük bir yükün altına girerler. Bu tedaviyi çiftler yaşadıkları yerden uzakta alıyorlar ise yaşanan zorluğun seviyesi bir rakım daha yükselmektedir. Bahçeci Sağlık Grubu, yıllardır birçok çifti mutlu sonra ulaştırmış köklü bir kuruluş olarak bu süreçte siz değerli hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermek ve sizlerin rahatlatıp evinizin konforunu yaşatmaya çalışarak kafanızda çocuk sahibi olmaktan başka düşüncelerin yer etmemesini sağlamayı amaçlamaktadır. Tedavi öncesi ve süresince en büyük destekçiniz olan Bahçeci ekibi; konaklama, havaalanı transferi ve tedavi sürecinde ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olacaktır.

Tüp bebek tedavilerinde embriyoloji laboratuvarı, yapılan işin mutfağıdır. Bunun farkında olan Bahçeci Sağlık Grubu, embriyoloji laboratuvarlarına yüksek miktarda yatırım yaparak, son teknoloji ile çalışan dünya standartlarında laboratuvarlar kurmuştur. Tüp bebek tedavisinde orta kaliteye sahip yumurta ya da sperm üreten bir çift, yüksek kalitede çalışan bir embriyoloji laboratuvarı ve iyi bir embriyo transferi ile gebe kalma şansını yükseltebilir. Bahçeci sağlık grubuna bağlı çalışan merkezler, daha önce birçok farklı merkezde deneyerek hayal kırıklığı yaşayan birçok çifti bebek sahibi yapmayı başarmış ve 40 bin canlı bebek rakamı ile dünyada referans merkezler arasında gösterilmektedir.

Bahçeci Kadın Sağlığı ve İnfertilite Grubu; tanı ve tedavi protokollerini çiftlerin özel durum ve gereksinimlerini göz önüne alarak uygulamaktadır.

Ayrıca yurt dışı veya İstanbul dışındaki illerden gelen hastalarımıza ihtiyaçları doğrultusunda anlaşmalı kurumlarca konaklama ve transfer hizmeti sunarak, evlerindeki konforu sunmayı amaçlamaktadır. Hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek amacı ile Türk havayolları ile anlaşmamız dâhilinde yurtdışından gelen hastalarımıza %5-%20 arasında değişen oranlarda indirimli bilet temin etme şansı tanınmaktadır.

Tedavi süresince doktorlar, hemşireler ve danışmanlar, hastalarıyla karşılıklı güvene ve tedavinin tüm aşamasında açık, dürüst ve paylaşıma dayalı bir ilişki kurmaktadır.

Hastalarımız için problem olan ve iletilen her konu, Bahçeci Ekibi tarafından hızla çözüme kavuşturulmaya çalışılmakta, hastalarımızın memnuniyeti Bahçeci Sağlık Gurubu olarak birinci önceliğimizi oluşturmaktadır.

Bu zorlu süreci en rahat ve konforlu şekilde atlatabilmeniz için alanında uzman ve tecrübeli doktorlarımız, hemşirelerimiz, tüm çalışanlarımız ve sizlere özel indirim anlaşması yaptığımız oteller ile hizmetinizdeyiz. Tedavi süresince boş zamanlarınızda İstanbul’un güzelliklerini keşfetmek isterseniz, çözüm ortaklarımızdan YKM turizmin sizlere sunduğu turlardan faydalanabilirsiniz.

Etiketler : ,Yandex.Metrica