İngiltere ve ABD’de Çok Satan Kitap Şimdi Türkiye’de… | Bahçeci Sağlık Grubu - 444 39 49

İngiltere ve ABD’de Çok Satan Kitap Şimdi Türkiye’de…

Doğurganlık ve Gebe Kalma RehberiZita West’in İngiltere ve ABD’de çok satan ‘Fertility and Conception’ isimli kitabı Prof. Dr. Mustafa Bahçeci ve Pearson işbirliği ile ‘Doğurganlık ve Gebe Kalma Rehberi’ adıyla dilimize çevrilerek Türk çiftlere umut olmak üzere ülkemizde de yayınlandı.

Doğum ve hamilelik danışmanı  Zita West 6-8 Mart tarihlerine arasında İstanbul’a geliyor. Ünlü yazarın İstanbul’a geliş amacı; son kitabı ‘Fertility and Conception’nın Türkiye’de yayınlanması için ortak bir çalışmaya imza attığı Prof. Dr. Mustafa Bahçeci ile birlikte Türkçeye ‘Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi’ismiyle çevrilen kitabının tanıtımına destek olmak.

 

Doğurganlık ve Gebe Kalma Rehberi”

Doğurganlık ve Gebe Kalma Rehberi sahip olduğunuz doğurganlık gücünü anlatıyor. İçinizde hapsettiğiniz annelik hayallerini özgür bırakmak için size aydınlık bir kapı aralıyor…

 

Herkesin bir bebeği olabilir. Eğer doğal yöntemlerle elinizden geleni en iyi şekilde denediniz ve yine de hamile kalamadıysanız o zaman yardım alacağınız diğer planlara geçebilirsiniz. Bu kitap size tüm seçeneklerde yol gösterirken, en sık başvurulan gebe kalma yöntemlerinden biri olan tüp bebek tedavisiyle ilgili detaylı bilgilere ulaşmanıza rehber olacaktır.

 

Bahceci Sağlık Grubu

Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi, Bahçeci Sağlık Grubu Merkezlerinde %28 İndirimli olarak 25 TL’ye satılmaktadır.

 

Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi’ni satın almak için info@bahceci.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doktorlarımıza soru sormak, detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen tıklayınız

Yayın Tarihi : 07 Mar 2013

Etiketler :


Yorum YapYandex.Metrica