Aşılama Fiyatları | Bahçeci Sağlık Grubu

Aşılama Fiyatları

Aşılama tedavisi ile ilgili genel bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı yasaları gereği web sitemiz üzerinden tedavi ücreti bilgisi veremiyoruz. Aynı zamanda tedavi ücretleri hastanın durumuna ve ihtiyacına yönelik (kullanılan teknolojiler, gerekebilecek test, uygulama ve yöntemler) değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden özel durumunuzu konuşarak hızlıca aşılama fiyat bilgisi edinebilmek için 444 3949 numaralı telefonumuzdan, ya da iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Aşılama yöntemi bir yıl boyunca düzenli ilişkiye rağmen gebe kalamamış ve infertil (kısırlık) tanısı almış hastalara uygulanan bir yardımcı üreme yöntemidir. Aşılama işleminin uygulanabilmesi için erkekte işlenebilecek sperm hücresi bulunmalı ve kadınında da yumurta gelişiminde sorun olmaması gerekmektedir. Bu nedenle infertil çift, bir uzman doktor tarafından gerekli tetkik ve muayenenler yapılarak net şekilde değerlendirilmeli ve aşılama tekniğinin çiftin durumuna uygunluğundan emin olunması gerekmektedir.

Günümüzde bir çok tüp bebek merkezinde aşılama işlemi yapılmaktadır. Bu yüzden aşılama fiyatları, aşılama işleminin yapılacağı merkeze göre değişkenlik göstermektedir. Ancak aşılama işlemi için merkez seçimi yaparken tek önceliğiniz fiyat olmamalıdır.

Aşılama işlemi için merkez seçerken dikkat edilmesi gerekenler;

* Kurumun deneyimi

20 yılda 7 ülkede, 9 merkezle 24.000’den fazla aileyi bebek sahibi yapmanın gururunu yaşıyoruz.

* Embriyoloji laboratuvarı ve ekibi

* Kurumun bilimsel yaklaşımı

Aşılama tedavisi işleminde çiftin dikkat etmesi gereken en önemli noktaların başında güvenilir, tecrübeli, başarılı ve gebelik oranları yüksek bir merkez seçimi yapmak gelmelidir.

Bahçeci Blog

Embriyoloji Laboratuvarı ile ilgili yazılar

Tüm Embriyoloji Laboratuvarı Yazıları »


Yandex.Metrica