Ünlü Yazar Zita West’ten Gebe Kalma Tüyoları | Bahçeci Sağlık Grubu - 444 39 49

Ünlü Yazar Zita West’ten Gebe Kalma Tüyoları

Gebe Kalma TüyolarıDoğum koçu ve ünlü yazar Zita West, Türkiye’ye geldi ve Türk çiftlere “Nasıl gebe kalınır” konusunda tüyolar verdi. Doğal yollarla ya da yaşam şeklini değiştirerek, kısırlığı çözmek mümkün mü sorusunun yanıtını ünlü doğum koçu Zita West ve Prof. Dr. Mustafa Bahçeci verdi. West’in İngiltere ve ABD’de en çok satan kitap listesinde ilk sıralarda yer alan dokuzuncu ve son kitabı ‘Fertility and Conception’, Prof. Dr. Mustafa Bahçeci ile yaptığı ortak çalışma sonucu ‘Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi’ ismiyle Türkçe’ye çevrildi.

West, çiftlere “Haftada en az 3 kez sevişin. İşlenmemiş doğal gıdalarla beslenin. Fast fooddan uzak durun. Fazla kiloluysanız mutlaka, zayıflayın. Stres faktörlerinden uzak durun. İlişkinize özen gösterin. Bunları yaparsanız hamilelik süpriz olmayacaktır” dedi.

Doğru Reçete

Kendisinin 2 çocuğu olduğunu söyleyen Zita West, hamilelikte odak noktanın kadın olmaması gerektiğinin de altını çiziyor. West, erkeğin hamilelikte önemli bir rolü olduğunu belirterek, erkeklere özellikle sperm kalitesini artırmak için şu reçeteyi verdi: “Alkol ve sigaradan uzak durun. Fast food yiyecek yemeyin. Taze meyve ve sebze tüketin.” West, çiftlerin gebelikten önce belirli hazırlık dönemlerinden geçmeleri gerektiğini de belirterek “Kilolu bir kadın veya erkek bebek yapmaya karar verdiklerinde ilk önce kilo vermeleri gerekir. Obez annelerin çocuklarında otizm görülme olasılığı 10 kat fazla. Şişmanlık hamile kalınmasını da önlüyor” dedi.

Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi, Bahçeci Sağlık Grubu Merkezlerinde

%28 İndirimli olarak 25 TL’ye satılmaktadır.

Doğurganlık ve Gebe Kalma Rehberi

Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi’ni satın almak için info@bahceci.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doktorlarımıza soru sormak, detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen tıklayınız

Yayın Tarihi : 08 Mar 2013

Etiketler : ,


Yorum YapYandex.Metrica