Çalışan Gözüyle Bahçeci | Bahçeci Sağlık Grubu - 444 39 49

Çalışan Gözüyle Bahçeci

Çalışan personel genç ve dinamik, ayrıca ilkeli, eğitimli, hızlı, sonuç odaklı, sorumluluk sahibi insanları tanımak ve onlarla beraber çalışmaktan dolayı çok mutluyum. Moral ve motivasyonu artırıcı aktiviteler şirketimizde sıklıkla yapılmaktadır. Biz çalışanlar olarak bu aktivitelere katılarak, iş stresimizi üzerimizden atarak, güzel vakit geçiriyoruz. İş yaşamında yaşadığım tecrübelere dayanarak, insan profillerini daha iyi tanımaya ve insanları analiz etmeye başladım. Bu sayede daha ılımlı, yapıcı, müşteri odaklı olmak bana yeni bir bakış açısı kazandırdı.

Fulya İşletme Müdürü

 

Bizlere sağlanan imkanlar son derece iyi, kaliteli ve prensipli bir kurum. Sosyal imkanlarımızdan çok memnunum. Sık sık yapılan sinema, tiyatro, yemek, eğlence gibi aktiviteler iş yerimize bağlılığımızı, motivasyonumuzu, iş heyecanının keyfini artırıyor.

Hasta Kabul Sorumlusu

 

Gün içerisinde iş yoğunluğundan kaynaklanan stres, motivasyon kaybını önleyebilmek adına şirketimizin yaptığı birçok özel organizasyonlar mevcuttur. Bu organizasyonlar sayesinde her zaman aktif ve verimli olarak iş hayatımıza devam edebiliyoruz. Uzun yıllardır beraber çalışıyor olmanın getirdiği avantajları yeni çalışma arkadaşlarımız hemen fark edeceklerdir. Çalışmaya başladıktan sonra yaşanılan olaylara farklı bakış açılarıyla bakmayı, sorunun değil çözümün bir parçası olmayı, bireysel başarının tek başına yeterli olmayıp takım çalışmasının bizlere verdiği enerjinin başarıda katkı sağladığını gördüm.

İdari İşler

 

 Yandex.Metrica