Neden Bahçeci? | Bahçeci Sağlık Grubu - 444 39 49

Neden Bahçeci?

7 Ülke, 13 Merkez, 23 Yıllık Tüp Bebek Uzmanlığı

1996 yılında, Alman Hastanesi’nin bir bölümü olarak Prof. Dr. Mustafa Bahçeci tarafından kurulan Bahçeci, 1997’de Nişantaşı’nda ilk merkezini açtı. 23 yıldır tüp bebek alanında uzmanlaşan Bahçeci, bugün 7 ülkede 13 merkezle hizmet veriyor. 23 yıllık birikimini en yüksek teknolojilerle birleştiren uzman hekim kadrosu ve deneyimli ekibi sayesinde dünyada her 2,5 saatte 1 Bahçeci Bebeği doğuyor. Bugüne kadar 50.000’in üzerinde sağlıklı bebeğin dünyaya gelmesini sağlayan bu başarılı ekip, kişiye özel tedaviler uyguluyor.

Newsweek ve WHTC tarafından ödüllendirilen Bahçeci başarısının altında yatan en önemli sebeplerden biri de embriyoloji laboratuvarının gücü. Bahçeci, yatırımlarının önemli bir bölümünü teknolojik altyapısını sürekli olarak geliştirmeye ve embriyoloji laboratuvarlarını, son teknolojilere uygun donanımlarla güçlendirmeye harcıyor. Üreme tıbbı alanındaki son gelişmeler, bulunduğu ülkelerde ilk önce Bahçeci laboratuvarlarında hizmete sunuluyor. Bu nedenle başka hiçbir merkezde bulunmayan test, yöntem ve metotlar Bahçeci’de uygulanıyor.

Zor vakaların merkezi olarak bilinen Bahçeci, tedavilerinde birçok tüp bebek merkezinde bulunmayan başarı artırıcı yöntemleri kullanıyor. Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci, üç aşamalı güvenlik kontrolü sayesinde hasta gizliliğini de garanti altına alıyor. Kurum, hastalarına yalnızca üreme tıbbı alanında hizmet vermekle kalmıyor; Bahçeci hastaları aile ortamında tedavi görürken uzman psikologlardan danışmanlık alabiliyor ve dünyanın neresinden gelirlerse gelsinler anadillerinde iletişim kurabilecekleri bir çalışan tarafından karşılanıyor.

Bahçeci aile olmanın, birlik olmanın gücüne inanıyor. Bu nedenle düzenli olarak 40 doktorunu online konferans yoluyla bir toplantıda bir araya getiriyor. Doktorlar bu toplantıda bütün vakaların dosyalarını inceliyor ve son teknolojileri hastalarına nasıl sunacaklarına karar veriyor. Bu toplantılar sayesinde bütün doktorlar, tedaviler konusunda ortak bir karara varıyorlar. Böylelikle her Bahçeci hastası, bir değil 40 doktorun gözetimi altında tedavi görüyor. Bahçeci, birlik olmanın gücünü şu sloganla ortaya koyuyor:

#BirliktenBebekDoğar

Kısa Kısa

· 23 yıllık deneyim, uzman kadro
· 2,5 saatte 1 Bahçeci Bebeği doğuyor.
· Bahçeci dünyanın en hızlı büyüyen ailesi.
· Kişiye özel tedaviler, 105 ülkeden 50.000’den fazla bebek
· Newsweek: “Dünyanın en iyi 3 tüp bebek merkezinden biri”
· WHTC: “Yılın tüp bebek merkezi
· Son teknolojilerle donatılmış embriyoloji laboratuvarı
· Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranı
· Zor vakaların tüp bebek merkezi
· Üç aşamalı güvenlik kontrolü, maksimum hasta gizliliği
· 9 dilde iletişim desteği
· Uzman psikolog desteği
· İSO 9001-2015 Kalite Belgesi
· İSO 27001 Bilgi Güvenliği Belgesi

Merkezlerimiz

· Bahçeci Fulya – İstanbul
· Bahçeci Umut – İstanbul
· Bahçeci Ankara
· Bahçeci Diyarbakır
· Bahçeci Bakü – Azerbaycan
· Bahçeci Nënë Tereza – Kosova
· Bahçeci Priştine – Kosova
· Bahçeci Saraybosna – Bosna-Hersek
· Bahçeci Bihač – Bosna-Hersek
· Bahçeci Bağdat – Irak
· Bahçeci Bağdat – Irak

Etiketler : , ,Yandex.Metrica